Cam Balkon Perde Modelleri

Cam Balkon Perde Modelleri

Gaziantep Cam Balkon Perde Servisi, Gaziantep ve ilçelerinde cam balkon perdesi imalatı ve satışı yapmaktadır. Cam balkonunuzun güneş ışıkları, dış ortamın kapatılması, dekoratif özellikleri için tercih edilmektedir.

Biz firma olarak ölçü metraj fark etmeksizin Gaziantep il merkezi Şahinbey ve Şehitkamil başta olmak üzere tüm ilçelere montaj ve tamir hizmeti vermekteyiz. Cam balkonların önüne oda perdesi gibi perdelerin takılması sorun olmaktadır. Cam balkon plise perdeler cam yaprakların açılmasına engel teşkil etmez ve kullanımı gayet kolaydır. Cam balkon perdesi temizlenebilir. Desen ve renk seçenekleri kataloglarımız da mevcuttur. Bu sistemi tanıtmak ve anlatmak amaçlı çektiğimiz videomuzu izleyebilirsiniz

Cam balkon perdesi Gaziantep

Cam balkon perdesi etkileri ve faydalarını kısaca anlatmak gerekirse ; ortamın mahremiyetini sağlar. Renk ve desen özgürlüğüne sahiptir bu sayede mekanlara kolaylıkla uyum sağlar. Güneşin rahatsız edici ışıklarını engeller. Takıldığı mekanlara sıcaklık katar. Kullanım kolaylığı ile her yaş gurubunda insanın rahatlıkla açıp kapatabilmesine olanak tanır. İstediğiniz seviyeye getirdiğinizde kendiliğinde aşağı sarkma yapmaz. Takıldığında cam balkona hiçbir şekilde zarar vermez her marka ve model için uyumludur.

Cam Balkon Perdesi için Ölçü Nasıl Alınır

Camlar arasında plastik fitil bulunur. Bir cam için ölçü alırken; (Cam Balkon En Ölçüsü ) Fitilin bittiği yerden diğer fitilin başladığı yere kadar cam genişliğini ölçün. Örnek 51 cm çıktı. 2 mm eksilterek sipariş verin. 50.8 olarak sitemize girin. | Dikkat Edin: CAMIN GENİŞLİĞİ DEĞİL FİTİLİN BİTTİĞİ YERLE YANDAKİ FİTİLİN BAŞLADIĞI YERİ ÖLÇÜN. | 2. (Cam Balkon Boy Ölçüsü) Yani Boy için de her bir camın en üstünden altına kadar ölçüp girin.

Cam Balkon ile ilgili tüm talep ve sorunlarınızı ücretsiz servis ile garantili bir şekilde yerine getiriyoruz. Cam balkon ve cam kapı tamirinde işinde uzman bir ekip ile hizmetinizdeyiz.

Katlanır Cam Balkon Tamiri

Katlanır Cam Balkon Tamiri

Katlanır cam balkon sistemleri estetik görünümü nedeniyle Gaziantep'de en çok tercih edilen cam balkon sistemlerinden biridir. Camların katlanıp aynı noktada toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere uygun bir sistemdir. Yağmur, kar, rüzgar, toz gibi dış etkenleri %80'e kadar azaltarak balkonunuzda dört mevsim keyifli ve konforlu bir ortam oluşturur. Gaziantep'de en deneyimli ekibe sahip firmamız katlanır cam balkon ile ilgili problemlerinizde hızlı servis hizmeti sunmaktadır.

Cam balkon kapatma sistemleri estetikliği ve fonksiyonelliğinin yanında katlanabilirliği sayesinde temizliği kolaydır. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar 8 ve 10 mm'lik temperli camdır, bu nedenle darbelere karşı kırılma riski en alt seviyededir. Oldukça güvenlidir. Camın dış etkenler bağlı darbeler sonucu kırılması durumunda ise küçük parçalar ayrılarak zarar vermez.

Cam balkon kapatma sistemleri renk seçenekleri ve ürün yelpazesiyle cezbedici ve dikkat çekicidir. Dışarıdan bakıldığında binaya mimari bir hava katar. Gaziantep'te tüm ilçelerde katlanır cam balkon imalatı ve bakımı ihtiyacınızda hizmetinizdeyiz. -

Katlanır Cam tamirinde yaptığımız uygulamalar

Katlanır Cam tamirinde yaptığımız uygulamalar

Gaziantep Cam Balkon Tamir Servisi, cam balkonunuzun tamiri, bakımı için profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir. Uygun fiyata onaralım ve parça değişimi yapalım. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Katlanır Cam arızalarında yaptığımız uygulamalar

 • Cam balkon fitil değişimi
 • Cam balkon kanat ayarı
 • cam balkonun kırık tekerlerin değişimi
 • cam balkonun yerinden oynamış camlarının yeniden yapıştırılması
 • cam balkonun içeriden ve dışarıdan silikonlanması
 • cam balkonun kırık plastik parçalarının değişimi
 • Cam balkonun rahat çalışmayan tekerlerinin yağlanması
 • Cam balkona alüminyum fitil takılması
 • Cam balkonun kırılmış olan camlarının yeniden 8 mm temperli camla değiştirilmesi

  Saygıdeğr Müşterimiz yukarıda saydığımız arızalara sebep olan nedenler için Cam balkonlarda karşılaşılan başlıca sorunlar nelerdir? makalemizi inceleyiniz

 • Cam Balkon Tamiri

  Cam Balkon Tamiri

  Gaziantep ve ilçelerinde en yaygın servis ağı bulunan firmamız cam balkon tamirinde deneyimli ekiplerle arızalara hızlı çözümler bulmaktadır. Yüksek maliyetlerle yaptırdığınız cam balkonlarda ısı kaybı, soğuk hava girmesi gibi olumsuzlukları ortadan kaldırmak için uygun fiyat avantajıyla tamir hizmeti vermekteyiz. Firmamız Antep'te her ilçeye cam balkon sistemleri tamiri, bakım ve parça değişimi gibi hizmetler sunmaktadır.

  Cam balkonlar kullanım sıklığına göre zaman içerisinde raylarda arızalar verebilir. Yerinden çıkabilir veya kapanmaya engel teşkil edecek durumlar oluşabilir. Teker ve fitillerin değişimi gerekebilir. Uzman ekibimiz eşikli, eşiksiz cam balkonlarınızı kullanılabilir hale getirilmek için yeterli bilgi ve deneyime sahip ustalardan oluşmaktadır. . Servis ustalarımız arızaları gidererek sizlere her aksamı düzgün çalışan cam balkon teslim edecektir.

  Evinizin balkonlarını oda şekline dönüştürmek için en ekonomik fiyatlarla proje üretiyoruz. Balkonların etrafını kapatarak ısı yalıtımı sağlıyoruz. Gaziantep'de Cam balkon bakımı yapan firmamız eşikli sürme, eşiksiz sürme cam balkonlar konusunda oldukça geniş referanslara sahiptir. Cam balkon tamir servisi İstanbul içinde her semtte servis desteği sağlamaktadır.

  Arızalarını giderdiğimiz cam balkon türleri arasında gold seri, lüks seri, premium seri, fırtına seri, eşikli sürme, eşiksiz sürme, ısı camlı seri ve prestij seri türleri bulunuyor. Siz de sahip olduğunuz cam balkon modellerinden birinde var olan arızaları gidermek için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Gaziantep Cam Balkon sizlere işçilik garantili hizmet sunmayı taahhüt eder.

  Cam balkon tamiri için servis verdiğimiz başlıca sistemler şu şekildedir;

 • Eşikli katlanır (katlanabilir) cam balkon
 • Eşiksiz Katlanır Cam Balkon Tamiri
 • Eşikli sürme cam balkon
 • Eşiksiz sürme cam balkon
 • Perdeli cam balkon
 • Isıcamlı cam balkon
 • Cam balkonlarda karşılaşılan başlıca sorunlar nelerdir?

  Cam balkonlarda karşılaşılan başlıca sorunlar nelerdir?

  Gaziantepli hanımlar evlerinde katlanır özelliği ile çok cam balkonları tercih etmektedirler. Kullanılmaya başlanan cam balkonlarda tesbit edilen başlıca sorunlar vardır. Kanatların birleşiminde kullanılan plastik fitillerin zamanla güneşten sararması, sertleşmesi ve kırılması sonucunda izolasyon sağlayamaması, içeriye rüzgar, toz ve yağmurun girmesi en çok karşılaşılan problemdir. Bir diğeri ise; katlanır camların tekerlerinin (rulman) deforme olması ve kırılmasından dolayı camların kaymaması, katlanamamasıdır. İyi silikonlanmamış camların alüminyum kasadan ayrılması sonucu kanatların çalışmaması, cam balkonun plastik aksamlarının kırılması gibi nedenler de sayılabilir.

  Gaziantep Cam Balkon Tamir Servisi cam balkon tamir ve bakımını verimli ve maliyet etkin olarak yapmaktadır. Yüksek kaliteli hizmetlerini müşterilerine çok uygun fiyata sunabilmektedir. Hizmetimiz her türlü marka model katlanır cam uygulamalarını kapsamaktadır.

  Gaziantep Cam Balkon Tamiri cam balkonunuzun tamiri, bakımı için profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir. Uygun fiyata onaralım ve parça değişimi yapalım. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

  Cam ile ilgili bütün arızalarda hizmet verdiğimiz servis bölgelerimiz hakkında bilgi alınız. Bakınız; Gaziantep Cam Balkon Tamir Servis Bölgeleri

  Katlanır Cam arızalarında yaptığımız uygulamalar

 • Cam balkon fitil değişimi
 • Cam balkon kanat ayarı
 • cam balkonun kırık tekerlerin değişimi
 • cam balkonun yerinden oynamış camlarının yeniden yapıştırılması
 • cam balkonun içeriden ve dışarıdan silikonlanması
 • cam balkonun kırık plastik parçalarının değişimi
 • Cam balkonun rahat çalışmayan tekerlerinin yağlanması
 • Cam balkona alüminyum fitil takılması
 • Cam balkonun kırılmış olan camlarının yeniden 8 mm temperli camla değiştirilmesi

  Cam balkon sisteminin en büyük avantajı camların bir bölgede toplanabilmesi ve yer kaplamamasıdır. Bu nedenle yeni yapılan binalarda en çok tercih edilen sistem cam balkon sistemleridir. Kullanıldığı her yere ayrı bir hava katan bu sistem rüzgar, toz, su geçirmezken sürgülü ve katlanır olmasının kolaylığıyla da rahatlık sunuyor. Gaziantep Cam Balkon Tamir Servisi olarak tüm cam balkon sistemlerinin tamiri, servisi, tadilat, yedek parça değişimini yapmaktayız. 7 gün 24 saat hizmet veren mobil ekiplerimizden servis talep edebilirsiniz.